MÖBLER / Bord / Skrivbord 5108095
nr 510 8095
Skrivbord
England, längd: 123, djup: 61, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 februari 2008
kl 17:06:56
1.200 kr
900 kr
1.000 kr